Pomysł stworzenia strony Sprzegladoaut.pl zrodził się spontanicznie. Wertując rynek części samochodowych i szukając sprzęgła do auta stwierdziliśmy, że w Polsce nie ma strony pomagającej użytkownikowi kupić sprzęgło, doradzając mu jednocześnie w wymianie, naprawie czy zwykłej eksploatacji. Zazwyczaj strony są tworzone w jednym celu – informować lub sprzedawać. My chcemy połączyć te dwie funkcje na jednej stronie – Sprzegladoaut.pl.

Jesteśmy zespołem młodych, energicznych i operatywnych osób. Na co dzień zawodowo związani z rynkiem części samochodowych, motoryzacja jest dla nas pasją i sposobem życia. Dzięki temu podchodzimy do zarządzania i aktualizacji naszego portalu sumiennie i entuzjastycznie, a jednocześnie możecie być pewni, że wszelkie informacje zamieszczone na stronie są prawdziwe, wiarygodne i zgodne z rzeczywistością.

Znajdziecie u nas liczne oferty kupna sprzęgieł i kół dwumasowych z wiodących sklepów motoryzacyjnych w Polsce. Często znalezienie odpowiedniej oferty jest trudne, w Internecie pełno jest podróbek i części wątpliwej jakości. Z drugiej strony, wiele sklepów ustala zbyt wysokie ceny za swoje towary i kupno takich podzespołów mija się z celem. Podstawą jest więc wyszukanie odpowiedniej oferty – my dajemy Wam to na tacy, serwując ogłoszenia i oferty zakupu z pierwszej ręki.

Oczywiście, będziemy na bieżąco aktualizować stronę i dodawać nowe artykuły, schematy napraw, galerie, poradniki itp. Skoncentrujemy się na tym, aby wytłumaczyć jak działa sprzęgło, objaśnić jego usterki, pokazać jak je wymienić i zaprezentować najświeższe donosy z rynku części zamiennych. Nie zabraknie u nas także porad eksploatacyjnych okraszonych zdjęciami, dzięki czemu dowiesz się, jak poprawnie korzystać ze sprzęgła. Bardziej zaawansowanym użytkownikom polecamy nasze schematy napraw, które pozwolą sprawnie i bezpiecznie wymienić sprzęgło.

Zarówno w kwestii części, jak i treści na portalu stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie znosimy półśrodków i źle rozumianych kompromisów. Dobrze wykonany portal internetowy powinien w sposób przyjemny i szybki dostarczyć użytkownikowi informacji, natomiast dobre sprzęgło wydajnie przenosić moment obrotowy na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. I właśnie z tego założenia wychodzimy.

Chcemy systematycznie rozwijać nasz portal i poszerzać jego zakres, także jesteśmy otwarci na wszelkie oferty współpracy. Jeśli jesteś osobą młodą, lubiącą nowe wyzwania i chcącą współtworzyć nowoczesny portal internetowy o motoryzacji i mechanice – napisz do nas. Chętnie zaangażujemy taką osobę w pracę nad naszym portalem, wystarczy odrobina wiedzy i chęci.