Sprzegladoaut.pl oferuje bogaty asortyment części takich jak sprzęgła i koła dwumasowe do samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dużą część oferty zajmują produkty do popularnych w Polsce aut z grupy VW – sprzęgła do Audi, VW, Skody i wielu innych.

Volkswagen, Audi czy Skoda to samochody wytrzymałe, niezawodne i idealnie przystosowane do warunków eksploatacji w Polsce. Jak w każdym jednak przypadku, sprzęgła w tych autach podlegają wymianie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników aut z grupy VW.

Polecamy szczególnie części, które są montowane na pierwszy montaż w tych autach, a więc Valeo, LuK czy Sachs. Tego typu produkty zapewniają maksymalną wydajność, trwałość i idealnie spełniają wymagania silników zastosowanych w Audi, Volkswagenie czy Skodzie. Niezawodność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez specjalistów i użytkowników z całego świata, toteż gorąco zachęcamy do montażu tych podzespołów.

Oprócz sprzęgieł, należy zwrócić także uwagę na współpracujące z nimi koła dwumasowe, które występują w silnikach TDI (wysokoprężnych). W dzisiejszych czasach często ulegają one przedwczesnemu zużyciu, a ich wymiana nie należy do najtańszych. Dzięki stronie Sprzegladoaut.pl znajdziesz tanie koła dwumasowe pasujące do Twojego auta, o jakości równej OEM (części oryginalne).

Posiadamy również zestawy sztywnego koła zamachowego firmy Valeo, które zamontować można m.in. w Volkswagenach (Passat, Bora, Golf, Transporter), Skodach (Octavia, Superb) czy też Audi (A3, A4, A6). To idealna alternatywa dla tych, którzy mają problemy z kołem dwumasowym w swoim samochodzie i chcą zamienić je na sztywne koło zamachowe. Takie rozwiązanie praktycznie na zawsze niweluje problemy z popularną „dwumasą”.

Na sprzęgła do Audi, VW, Skody obowiązuje wiele okresowych promocji – przy zakupie zapytaj konsultanta, czy któraś z nich obowiązuje w danym momencie.