Firma LuK to aktualnie wiodący i jeden z najchętniej polecanych oraz wybieranych producentów sprzęgieł i podzespołów sprzęgła na całym świecie. Czym charakteryzują się sprzęgła LuK? Sprawdźmy… 

LuK to stały dostawca w zakresie wyposażenia fabrycznego dla większości znanych producentów samochodów na rynku. Firma posiada szeroko rozwiniętą sieć placówek badawczych i fabryk produkcyjnych, bogate doświadczenie i ogromną wiedzę techniczną, co gwarantuje najwyższą jakość oraz zapewnia nieustanny rozwój innowacyjnych sprzęgieł.

Sprzęgła LuK – charakterystyka

Podstawowa cecha sprzęgieł niemieckiej marki to doskonałe działanie na szerokim zakresie prędkości i perfekcyjne przenoszenie napędu. Ponadto ogromnym atutem sprzęgieł LuK jest ich stosunkowo niewielki rozmiar. Specjaliści z branży polecają sprzęgła LuK także ze względu na wydłużony okres eksploatacji.

Części sprzęgła LuK

Firma posiada szeroki zakres sprzęgieł i elementów sprzęgła, odpowiednich do każdego zastosowania – od tarcz sprzęgła z pojedynczymi tłumikami drgań skrętnych do tych, gdzie możliwa jest korekcja przesunięcia osiowego. Ponadto na asortyment producenta składają się także dociski sprzęgła i linki sprzęgła. Należy nadmienić, że wszystkie produkty to wysokojakościowe części, kompatybilne z wieloma popularnymi modelami aut.

Na koniec chcieliśmy zaznaczyć, że LuK stale poszerza swoją ofertę, uzupełniając asortyment w kolejne numery referencyjne. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że w katalogach LuK pojawiły się także łożyska oporowe, tłumik drgań skrętnych, linki sprzęgła, koła zamachowe i łożyska pilotujące.

Dodał: , w Blog. Dnia 25 maja 2016