Naszymi partnerami są liderzy sprzedaży części samochodowych w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z dużymi sklepami motoryzacyjnymi jesteśmy w stanie zaoferować tanie części z… bezpłatną przesyłką!

Każde zamówienie na sprzęgło i/lub inne towary o wartości większej niż 400 zł brutto objęte jest darmową dostawą. Niezależnie od miasta, czy województwa, wystarczy złożyć zamówienie, zapłacić jedynie za towar, a na następny dzień kurier zapuka do Twoich drzwi, dostarczając kompletne zamówienie. Bezpłatna przesyłka nie dotyczy zamówień wysyłanych za granicę.

To bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na czasie, niskiej cenie i wysokiej jakości produktów. Bezpłatna przesyłka pozwoli Ci na zmniejszenie kosztów części, umożliwi szybki i wygodny zakup bez wychodzenia z domu. Na życzenie Klienta, części można zamówić z bezpośrednią dostawą do warsztatu, co dodatkowo przyspieszy czas wymiany sprzęgła.

Jeśli więc poszukujesz sprzęgła znanego i renomowanego producenta, które nie kosztowałby fortuny, to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie sprzegladoaut.pl znajdziesz oferty kupna części samochodowych takich jak sprzęgło czy koło dwumasowe z darmową dostawą. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.